website statistics

Informace k lokalitě - rezidence "Pod Bertramkou"

Rezidence Pod Bertramkou se nachází v klidné ulici U Vojanky v městské části Prahy 5 – Košířích. Okolní vilová čtvrť z první republiky nabízí plnou občanskou vybavenost a velmi dobré spojení s centrem Prahy. Sportovci ocení tenisové a squashové kurty či horolezeckou stěnu v oblasti zvané Cibulka nebo nedaleké golfové hřiště v Motole. Nákupní zóna Anděl a Nový Smíchov nabízejí ideální příležitosti k nakupování a zábavě.

Představení:
Rezidence Pod Bertramkou představuje ideální kombinaci klidného bydlení obklopeného zelení a snadně dostupného centra města. Její poloha uprostřed vilové čtvrti pocházející převážně z počátku 20. století je tak ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro klienty, kteří chtějí mít ruch města nadosah.

Lokalita:
Rezidence Pod Bertramkou se nachází v ulici U Vojanky v městské části Prahy 5 – Košířích. Okolí rezidence tvoří vily z období tzv. první republiky, jež jsou sídlem i několika velvyslanectví. Vilová čtvrť nabízí plnou občanskou vybavenost a díky nedalekým zastávkám tramvaje a autobusu velmi dobré spojení s centrem Prahy. Nákupní zóna Anděl a Nový Smíchov nabízejí ideální příležitosti k nakupování a zábavě. Sportovci ocení tenisové a squashové kurty či horolezeckou stěnu v oblasti zvané Cibulka nebo nedaleké golfové hřiště v Motole. Milovníci přírody si přijdou na své v přírodním parku Košíře – Motol.

Rezidence:
Projekt se skládá ze dvou vzájemně propojených objektů a nabízí celkem 20 nadstandardních bytových jednotek v dispozicích od 2+kk do 5+kk a velikostech od 63 m² do 236 m². Rezidence má unikátní plechovou fasádu, která jí dodává výjimečný charakter. Standardy pro realizaci projektu jsou vybrány kvalitní stavební materiály světových výrobců a zvláštní zřetel je kladen na vysoké standardy bytových jednotek, jakož i na bezpečnost, komfort a soukromí bydlení. Součástí každého bytu je terasa či předzahrádka s výhledem do zeleně a přilehlé vilové čtvrti. Ke každému bytu zároveň náleží minimálně jeden sklep a parkovací stání. Samozřejmostí jsou bezpečnostní vstupní dveře do bytových jednotek, elektrické ovládání stínění oken, kvalitní dřevěné podlahy nebo interiérové zakázkové dveře v čistém designu.

Detailní informace k bytu

Dispozice bytu
4+kk

Výměra bytu
162,20 m²

Vlastnictví
osobní

Terasa / sklep
7,9 m² / 11,1 m²

Parkování (2x)
1x garáž / 1x parkovací místo

Lokalita
k nezaplacení

Prodej mezonetového bytu s dispozicí 4+kk o celkové výměře 162,20 m² (vč. výměry sklepa)+ terasa s výměrou 7,9 m² směřující na jihozápad. Tento byt je ve 2. a 3. NP v rezidenci „Pod Bertramkou“. Projekt byl postaven v roce 2012 jako velice úspěšný. Dům je vybaven výtahem. Předností toho bytu jsou zejména volné výhledy do okolí a zeleně, terasa, podzemní garáž + venkovní parkovací stání, které se stane Vaším majetkem (celkem 2 vozidla), 2 koupelny a 3 WC a celkový vysoký standard provedení od developera ED Group (dřevěné podlahy, venkovní elektrické rolety, zakázkové dveře, atd.). V ceně bytu i sklepní prostor o velikosti 11,13 m², který je ve stejném patře jako prodávaný byt.
Rezidence se nachází v oblasti zajímavých historických objektů i ambasád, lokalita je mimo hlavní městský ruch, nabízí nejen pěší možnosti procházek (parky Kavalírka, Šalamounka), sport (sportoviště Cibulka, Mrázovka tenis), ale i plnou občanskou vybavenost 7min autem (Anděl, Waltrovka). Díky nedalekým zastávkám tramvaje a autobusu velmi dobré spojení s centrem Prahy.

Poplatky: 6.067,- Kč ( z tohoto fond oprav 1.123,- Kč )

  • Majitelka bytu si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jejím zvolených kritérií.
  • Energetický průkaz budovy v souladu s vyhláškou č. 78/2013 Sb.: energetická třída C (92,6 kWh (m².rok) viz. DOKUMENTACE
  • Byt lze financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám rádi poradíme a vyřídíme za nejlepších tržních podmínek

360° 3D Scan bytu

Mapa lokality

Fotogalerie

Vizualizace Bytu

Půdorys bytu

Katastrální mapa

Cena bytu:
17.490.000,- Kč

provizi – NEPLATÍTE

Kontakt

Adresa: ul. Lublaňská 1319/7, Praha 2 – Vinohrady

Telefon: (+420) 731 001 877

E-mail: [email protected]

Kontaktní formulář

Scroll to Top