(+420) 731 001 877 makler@tomaskopa.cz
Velké nápady pro malé i větší děti udělají radost i dospělým - iDNES.cz

Velké nápady pro malé i větší děti udělají radost i dospělým

Reklama
Reklama

Festival mini představuje důležitou platformu dospělých, kde je prvořadá kvalita, udržitelnost a originální design pro děti i pro ně samotné.

Mimino – dětský nábytek

Letošní jarní akce představí od 26. do 27. května v hale č. 13 Holešovické tržnice téměř stovku vystavovatelů s vybranou nabídkou ze světa nábytku, hraček, knížek a doplňků, ale také kosmetiky, módy a potravin, jak pro děti, tak pro jejich rodiče. A to jak z Česka, tak ze zahraničí, dokonce až z Kanady nebo Austrálie. Hlavním partnerem této edice festivalu je ikonická francouzská značka Petit bateau, která zde oslaví 130. výročí založení.

Třetina vystavujících se akce účastní poprvé, například Plove, MamTam, Holky úklidovky, Justlove, Martina Helis, Baby Burrito či Kosmetika bez vody a nový concept store Creammy.

I v tom tkví síla unikátního festivalu mini, že pokaždé přichází s novými značkami a obchody. Je až neuvěřitelné, kolik jich v poslední době vzniká. České značky doplňuje výběr těch zahraničních, například maďarská Adamo, slovenské Linen Zoya, Part a Takitak, kanadská Attitude nebo australská Jack & Jill.

Zatímco dospělí si budou prohlížet stánky, děti se zabaví v herně značky Utukutu, v Kids Hubu obchodu Ebuu a školky Nekonečný příběh, na stáncích značek Domky srdcem a Smyslík nebo na doprovodných programech. Tím se tato akce právě odlišuje od běžných výstav a veletrhů.

Velkým tématem je samozřejmě zařizování dětského pokoje. S ním návštěvníkům pomůže například rostoucí nábytek Mimimo, obchod Lavly s nabídkou skandinávského nábytku a doplňků, Made for Moms s nábytkem značky Charlie Crane, Ebuu se značkou Stokke nebo Lunamies se stylovými dekoracemi.

Značka Adre design se zaměřuje na nábytek a doplňky pro nejmenší, vše vzniká v Česku, jde o ruční výrobu.

Rájem hraček se stanou stánky obchodů Chytrá opička, Mamiee nebo Kids Galaxy. Krásné české ručně šité panenky nabídnou značky Lollipop a Jami.dolls. Poutavé knihy najdou návštěvníci na stáncích nakladatelství Meander a knihkupectví 2 veverky.

Řada doprovodných akcí či workshopů pro rodiče i děti je zaměřena nejen na design, ale také zdravou výživu, ekologii a zdraví.

0/5 (0 Reviews)
Reklama
Reklama
Odebírat články (NEWSLETTER)....nebojte žádný SPAM, ruku na to
Reklama
Reklama