(+420) 731 001 877 makler@tomaskopa.cz

Byt v rodinném domě 2+1, 69 m² v pražských Modřanech

Pod sady 10, Praha 12-Modřany, Česko
Cena na vyžádání

Popis nemovitosti

pronajato

Pronájem bytu v rodinném domě s dispozicí 2+1 s výměrou 69 m² (s dalším využitím 20 m² společných prostor a technické místnosti) a s plným využitím zahrady o výměře 310 m²

Tento byt je v přízemí domu, další byt v 2.NP je nevyužíván (byt majitele, který se zde nezdržuje a nebude nikdy pronajímán)

Samotný dům se nachází v klidné části pražských Modřan v ul. Pod Sady.

Byt sestává ze zádveří, které ústí do chodby, kde vlevo je vstup so samotného bytu, či vpravo do suterénu bytu, kde je technická místnost s plynovým kotlem a pračkou. Byt je tvořen Ložnicí, Kuchyní se sporákem a lednicí, obývacím pokojem vedoucím na jihozápad, samostatným WC a koupelnou se sprchovým koutem (bližší informace k dispozici a výměrám najdete na přiloženém půdorysu)

Tato lokalita disponuje komplexní občanskou vybaveností. V místě se nachází supermarket, škola, školka, biograf, centrální park, lékárna, polikliniku (2 min autem). Výborná dopravní dostupnost do centra (bus, tram, vlak). Pro aktivní odpočinek můžete využít známou cyklostezku podél Vltavy s venkovní posilovnou. Plavecký bazén Podolí dostupný 10 min tramvají.

Byt se nabízí k dlouhodobému pronájmu.

Fixní poplatky: 6.100,- Kč (vč. Elektřiny a plynu).

0/5 (0 Reviews)

Virtuální prohlídka

Půdorysy

Komentáře nejsou povoleny.