(+420) 731 001 877 makler@tomaskopa.cz
Developerské projekty - Plzeň

Developerské projekty – Plzeň

Reklama
Reklama

11.5.2009 – Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové a ostatní města zaznamenávala v posledních letech zvýšenou poptávku po novém bydlení. Nejinak tomu bylo i v dalších městech České republiky. Jednou z lokalit, která zaznamenávala velkou poptávku, ale menší nabídku developerských projektů byla Plzeň. Developerský „boom“ jakoby se této lokalitě vyhnul. Jednou z výjimek je projekt Panorama Slovanské údolí, který se právě dokončuje. Po jeho dostavbě budou mít obyvatelé tohoto města jen velmi zúžený výběr možných projektů. Mnoho developerů zvažuje, zdali se pustit do další výstavby nebo posečkat než se ustálí situace na realitním trhu.
 
Právě realizován projekt Panorama Slovanské údolí se nachází na atraktivním místě v Plzni, v části Skvrňany, mezi ulicemi Vejprnická a Waltrova, v místě stávající zástavby, s velmi pěkným výhledem do zeleně Slovanského údolí. Jedná se o bytový dům se 76 nadstandardně vybavenými bytovými jednotkami v dispozičním uspořádání 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, rozdělenými do 4 sekcí se samostatnými vstupy. Byty jsou o rozměrech  56 – 118 m2 s balkony nebo lodžiemi v jižním průčelí.
 
Bytový dům bude umístěn na pozemku se stávající zelení. Pozemek je svažitý směrem k jihu, vlastní návrh objektu toto využívá pro situování garáží v úrovní 1.PP a garáží v úrovni 2.PP. Na venkovním stání pod bytovým domem je uvažováno 29 parkovacích míst. Dalších 35 parkovacích míst je umístěno v úrovni garáží v 2.PP objektu, a dalších 21 garáží je v úrovni I.PP. Budou zde situována i parkování pro imobilní. Celková kapacita parkovacích míst činí 85.

Podle slov Evy Kolínové z Riva reality, která tento developerský projekt nabízí, je již prodáno více než 50% bytových jednotek.

   

0/5 (0 Reviews)
Reklama
Reklama
Odebírat články (NEWSLETTER)....nebojte žádný SPAM, ruku na to
Reklama
Reklama