(+420) 731 001 877 makler@tomaskopa.cz
CENTURY 21 prodala na českém trhu již 50 franšízových licencí

CENTURY 21 prodala na českém trhu již 50 franšízových licencí

Reklama
Reklama

6.6.2010 – 50 franšízových partnerů, 350 realitních makléřů a přes 8500 nemovitostí v nabídce. Taková je bilance značky CENTURY 21 po roce a půl působení v České republice. Nejnověji se k síti CENTURY 21 přidala největší jihočeská realitní kancelář RK Stejskal.cz a stala se tak v pořadí 50. franšízovým partnerem.

„CENTURY 21 je dnes nejrychleji se rozvíjejícím franšízovým konceptem v České republice. Společnost výborně načasovala vstup na český trh a využila jeho nejistoty v době krize. Manažeři firmy nastavili skvělou strategii pro tuzemský trh a umí dobře prodávat výhody, které tato světová značka franšízovým partnerům přináší,“ zhodnotil dosavadní působení CENTURY 21 v ČR ředitel Českého institutu pro franchising a prezident Franchise Clubu Jaroslav Tamchyna.

Velký zájem realitních kanceláří zapojit se do sítě CENTURY 21 zaskočil i její centrálu v USA. „Jsme příjemně překvapeni, jak se daří týmu Aleše Mazgaje rozvíjet značku CENTURY 21 v České republice. Takový start na novém trhu jsme zaznamenali pouze před deseti lety v Číně. Padesát prodaných licencí na českém trhu jsme očekávali nejdříve v roce 2013,“ přiznal Chris Kervandjian, vicepresident CENTURY 21, která je největší realitní sítí na světě. 

Za tři roky však chce být česká CENTURY 21 mnohem dál. Jak bude v roce 2013 vypadat český realitní trh podle generálního ředitele Aleše Mazgaje?
„CENTURY 21 by měla být českou realitní jedničkou jak výší obratu, tak především v kvalitě a portfoliu poskytovaných služeb. Realitní trh bude zčásti konsolidován, 35 – 45 procent trhu budou ovládat největší realitní sítě, garážových realitek a nepoctivých makléřů bude ubývat, připravena bude změna legislativy tak, aby realitní činnost byla živností vázanou,“ míní Aleš Mazgaj.

CENTURY 21 přináší na český trh přísná etická pravidla a vzdělávací sys, který hlídá kvalitu poskytovaných služeb. Jejich portfolio se přitom má v příštích letech výrazně rozšiřovat. „Připravujeme celou řadu novinek, které jsou vázány na nejnovější IT technologie jako je prohlížení nemovitostí na mobilu až po speciální nabídky investičních příležitostí pro bohatou klientelu. Naším cílem je nabízet komplexní služby nejen pro menší, ale i velké klienty jako jsou developeři a banky. Chceme, aby se na naše makléře mohl každý klient stoprocentně spolehnout,“ dodal Aleš Mazgaj.

Podle něho by měla CENTURY 21 v průběhu několika let uzavírat výhradně exkluzivní smlouvy, její kanceláře ve větších městech budou mít otevřeno i o víkendu. Každý makléř bude umět nabídnout klientovi finanční produkty, jakékoliv služby spojené se  správou nemovitostí a doporučit zajímavou investici. Už dnes si mohou klienti v jakékoliv kanceláři CENTURY 21 najít nemovitost ve vybraných zemí světa a díky partnerským kancelářím získat o ní všechny potřebné informace.  

V současné době má CENTURY 21 otevřeno celkem 41 kanceláří, pro které pracuje 350 makléřů. Ještě v letošním roce plánuje společnost podle obchodního ředitele Petra Suchánka prodat dalších 20 až 25 licencí. Nejnověji se síť CENTURY 21 rozšířila o realitní kancelář RK Stejskal.cz, jejíž majitel Jan Stejskal uzavřel v pořadí 50.franšízovou smlouvu. RK Stejskal.cz je největší jihočeskou realitní kanceláří, působící na trhu již 18 let.  Do sítě CENTURY 21 se již zapojily přední realitní kanceláře jako například Reality 21, která ročně prodá nemovitosti v hodnotě přes dvě miliardy korun či Bonus Group s osmi pobočkami v České republice. Licenci CENTURY 21 si však koupila i řada úspěšných podnikatelů a manažerů z jiných oborů.

„Nesoupeříme s konkurencí o počet prodaných licencí, ale zaměřujeme se na kvalitu. Vybíráme si franšízové partnery, kteří mají do budoucna velký potenciál růstu. Oslovujeme jen realitní kanceláře a úspěšné podnikatele s ambicemi stát se ve svém regionu lídrem a posunout kvalitu poskytovaných služeb na standard obvyklý na vyspělých realitních trzích. Jsme přesvědčeni, že český klient si zaslouží lepší zacházení, než které se mu dnes obecně ze strany realitních kanceláří dostává,“ vysvětlil Petr Suchánek.

Zdroj a foto: CENTURY 21

0/5 (0 Reviews)
Reklama
Reklama
Odebírat články (NEWSLETTER)....nebojte žádný SPAM, ruku na to
Reklama
Reklama