(+420) 731 001 877 makler@tomaskopa.cz
Reality Brno - Nové bydlení v centru Brna, bytový dům Jusová

Reality Brno – Nové bydlení v centru Brna, bytový dům Jusová

Reklama
Reklama

15.7.2008 – Rádi byste investovali do realit? Hledáte vhodnou nemovitost u níž cena poroste a vy budete mít jistotu, že úspěšně zhodnotíte svoji investici? V takovém případě zamiřte do Brna. V samotném srdci Brna se právě dokončuje kompletní rekonstrukce bytového domu, ve kterém najdete spojení investice do realit, v druhém největším městě České republiky, a pěkného bydlení.

Nemusí se jednat pouze o investiční příležitost, ale také o možnost vlastního bydlení či vyřešení situace pro vaše studující děti. Pro investory je zajištěn kompletní servis minimálního peněžitého vkladu, financování bez nutnosti prokazování příjmu a následný pronájem pro nájemce, který převezme splátky úvěru investora.

Jedná se o kompletně nově zrekonstruovaný cihlový dům s byty o velikostech 1+kk až 4+kk, který se nachází v blízkosti centra města Brna v městské části Zábrdovice. Dům se nachází v klidném místě s dobrou dopravní dostupností, a to jak MHD, tak také vlastním dopravním prostředkem. K domu náleží oplocené parkoviště s vlastním vjezdem, které je k dispozici pouze pro vlastníky těchto bytových jednotek v domě za mírný poplatek nájemného za jedno parkovací stání.

Rekonstrukce domu byla provedena z kvalitních materiálů a vybavení bytu je v nadstandardním provedení včetně zařizovacích předmětů, jako jsou například masážní vany či masážní sprchové kouty, obklady, podlahy apod. V domě bylo provedeno zateplení fasády, výměna všech oken a dveří. Veškeré nové páteřní i vnitřní instalace inženýrských sítí, nové dispoziční uspořádání vnitřních prostor, vybudování nových střešních bytových jednotek, renovace schodiště a všech společných prostor v domě atd. K bytové jednotce je možno zakoupit i sklepní box.

Více informací o projektu:
www.realitymorava.cz/ietbrno 

0/5 (0 Reviews)
Reklama
Reklama
Odebírat články (NEWSLETTER)....nebojte žádný SPAM, ruku na to
Reklama
Reklama