(+420) 731 001 877 makler@tomaskopa.cz

Prodej bytu, 4+kk, OV, 137 m², Praha 2 – Nové Město, ul. Kateřinská

Kateřinská 20, Nové Město, Česko
Cena na vyžádání

Popis nemovitosti

PRODÁNO

Prodej krásného mezonetového bytu s dispozicí 4+kk o výměře 137,2 m², který se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží historického domu s citlivě renovovanými původními prvky (kamenné schodiště domu, kamenné a kovové konzoly podpírající pavlače). Dům, stejně jako byt, prošel před šesti lety kompletní rekonstrukcí, součástí domu je prostorný výtah. V bytě jsou zachována špaletová okna, veškeré podlahy jsou z dubových parket, provedení dveří a koupelen je stylově jednotné.

Byt sestává ze vstupní haly (11,3 m²) s úložnými prostory (skříně), velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a kuchyňskou linkou se spotřebiči (38,4 m²), jehož okna směřují na severozápad, ložnice (14,6 m²) s francouzským vstupním oknem na samostatnou pavlač a s vlastní koupelnou vybavenou vanou (4,5 m²). Další koupelna se sprchovým koutem (4,0 m²) je přístupna z haly. Z této haly je též vstup do komory (2,4 m²).

Z obývacího pokoje vede schodiště do patra, které nabízí dva pokoje (19,0 m² a 29,0 m²), chodbu (8,1 m²), kterou lze využít jako pracovnu, a další koupelnu se sprchovým koutem (5,9 m²), kde je umístěn plynový kotel. K bytu patří též pavlač (9,8 m²), která je ve výlučném užívání k bytové jednotce a dále sklep o výměře 3,4 m² – Pavlač ani sklep není započítáván do celkové výměry bytu. Jedná se o byt v osobním vlastnictví.

0/5 (0 Reviews)

Video

Půdorysy

3.NP

4.NP

Komentáře nejsou povoleny.